ÖVRIGT / Diverse / Grytor 17475126
nr 1747 5126
Grytor
+ form, 3 delar, Kockums, Emaljerade. Diameter: 19-22 cm. Längd: 29 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 december 2025
kl 19:13:16
7/12 08:39:28